W 2021 roku, Kontakt-Simon obchodzi swoje 100-lecie. Z tej okazji, początkiem stycznia ruszyła zorganizowana przez nas akcja charytatywna „Szczytny Cel z Kontakt-Simon”. Postanowiliśmy z Waszą pomocą wspomóc Fundację Śląskie Hospicjum dla Dzieci „Świetlikowo”.

Zaproszenie do udziału w "Szczytnym Celu " przekazał Krzysztof Wielicki :) Od tego momentu wiele się wydarzyło! Dokładnie cztery miesiące później, grupa miłośników gór zakończyła wspólne zmagania. Licznik wskazał magiczną liczbę 100 000 punktów! Uczestnicy pokonali 520 górskich szczytów (łącznie wychodzili w góry 3820 razy!). To robi wrażenie...

28 lipca, w siedzibie „Świetlikowa” pojawiły się osoby, które zdobyte przez Was punkty zamieniły na dobro. Wojciech Steinert, dyrektor naczelny Kontakt-Simon oraz Pan Krzysztof Wielicki spotkali się, aby symbolicznie przekazać na ręce Prezes Fundacji Śląskie Hospicjum dla Dzieci „Świetlikowo”, Nataszy Godlewskiej, czek na 100 000 zł. Radość, optymizm i to coś - duma z podjętej decyzji, aby w taki właśnie sposób, „Szczytnym Celem”, uczcić 100-lecie Kontakt-Simon!

Odwiedzając nasz profil na Facebooku, obejrzycie zdjęcia z wręczenia statuetek dla Zdobywców największej ilość zdobytych m.n.p.m. w kategorii indywidualnej i grupowej (Akademia Pięknego Czasu z Czechowic-Dziedzic) oraz oczywiście z przekazania czeku na 100 000 złotych dla „Świetlikowa”. Szacunek i podziękowania!

Koniecznie zobaczcie film, jak powstawała statuetka Szczytnego Celu. Warto!

Bardzo dziękujemy za Wasze zaangażowanie! Zostańmy w kontakcie ;)

Wasz Zespół Kontakt-Simon

Zdobyte szczyty w 1 Edycji